МВР: Во убиениот и во повредениот во Чаир пукало непознато лице

4 копии
14 копии

Полицијата го откри идентитетот на безживотното тело пронајдено покрај локалниот пат Стримница-Желино. Станува збор за 30-годишен маж Б.И. од скопското село ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
3 копии
повеќе

Останато

-Значи Владата не ги прифати мерките на Филипче за задолжителна вакцинација на лекарите и вработените во администрација!!!Да појасниме, со вакцинацијата се ...
сите 271 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 121 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Мохамед Салах игра во фантастична форма оваа сезона и е еден од фудбалерите кои се во најдобра форма во последните неколку месеци. Англија Многу прав крена ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

МВР: Во убиениот и во повредениот во Чаир пукало непознато лице

Од:
До кого (е-маил):
Порака: