Им наби комплекси: Како Арпад „Велики“ ја отпиша Барса (ВИДЕО)


Арпад Штербик ја имаше главната улога на дуелот со Барселона. Вардаровиот голман беше главна инспирација на своите соиграчи, благодарение на деветте одбрани во ...
| | веќе видена | слични

Голманот на Вардар, Арпад Штербик е прогласен за играч на колото во Лигата на шампионите. Фантастичниот чувар на мрежата на “црвено-црните” имаше одлично ...
| | веќе видена | слични

Во изминативе неколку дена се одигра 5. коло во Лигата на шампионите, по кое ЕХФ го направи изборот на идеалната седумка, најдобрите голови и најатрактивните ...
| | веќе видена | слични

Скромноста секогаш била главна одлика на Немања Прибак, ништо поразлично не е ниту сега. Иако македонскиот репрезентативец одигра одличен меч и со своите 12 ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Генералниот секретар на СДСМ и шеф на Централниот Изборен Штаб на коалицијата „Најдоброто за мојата општина“, Љупчо Николовски вечерва се заблагодари на сите ...
сите 39 | | | веќе видена

Според првичните резултати за избор на советници во Советот на Општина Центар од граѓанската иницијатива „Шанса за Центар” велат дека се на трето место според ...
сите 21 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Им наби комплекси: Како Арпад „Велики“ ја отпиша Барса (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: