Режисерот на „Војна на Ѕвездите` предупредува: Не го гледајте трејлерот


4 копии

„Лукас Филмс" го објави првиот целосен трејлер за филмот „Војна на Ѕвездите – Последниот Џедај", чија премиер е предвидена за во декември. Режисерот Рајан ...
| | веќе видена | слични

Љубителите на една од најдобрите минатогодишни серии “Stranger Things” наскоро ќе можат да уживаат во новите епизоди за оваа возбудлива, фантастична и страшна ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Војна на ѕвездите: Последниот џедај“ (Star Wars: The Last Jedi), е осмо продолжение на популарната франжиза, а во кината пристигнува на 15 декември, додека ...
| | веќе видена | слични

Во првиот трејлер за осмото продолжение на научно натастичната сага „Војна на ѕвездите“ конечно повторно го слушаме гласот на Лук Скајвокер. Филмот се фокусира ...
| | веќе видена | слични

Останато

Авионот на рускиот министер за надворешни работи Сергеј Лавров, кој присуствуваше на состанокот на Советот на министри на ОБСЕ во Скопје, се врати во Москва, ...
сите 532 | | | веќе видена

Мораме со сета сила да ја скршиме Газа, без компромис, без договор, вели и зраелскиот министер за национална безбедност Итамар Бен Гвир. „За доброто на децата ...
сите 355 | | | веќе видена

Две тинејџерки, Елефтерија С. (13) и Екатерини П. (14) од Калитеа, Грција, исчезнале вчера попладне откако наводно влегле во такси и се упатиле кон непозната ...
сите 214 | | | веќе видена

Вујко на момчињa кои ги ослободи палестинската терористичка група Хамас, вели дека милитантите ги гореле децата со цел ако избегаат, по изгорениците да ги ...
сите 332 | | | веќе видена

„После Димитар Ковачевски, највисока плата зема најнеспособниот министер за внатрешни работи Оливер Спасовски. Спасовски месечно за својата неспособност зема ...
сите 414 | | | веќе видена

Медиумите пишуваат дека има заговор за уништување на водачот на палестинската терористичка група Хамас, Јахја Синвар. Тој ги води преговорите за размена на ...
сите 100 | | | веќе видена

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг, денеска изјави дека му кажал на турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган дека е време Шведска да стане членка на ...
сите 113 | | | веќе видена

Секретарот за меѓународна соработка во ВМРО-ДПМНЕ, Стефан Андоновски вечерва во емисијата „10 Минути“ на ТВ21 истакна дека тие треба да предложат технички ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Режисерот на „Војна на Ѕвездите` предупредува: Не го гледајте трејлерот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: