Гласно смеење во Гранд- кандидат јавно кажал дека е син на славниот фолкер


Музичкиот натпревар „Ѕвезде Гранда“ од година во година станува сѐ попопуларно. Сепак, освен талентирани пејачи, понудено ни е и навистина добро шоу. Еден од ...
| | веќе видена | слични

Сања Стојановиќ се претстави на публиката во шоуто „Ѕвезде Гранда“, а потоа се испроба и во реалното шоу „Фарма“, а потоа исчезна од сцената. Таа ја освои ...
| | веќе видена | слични

Благодарение на сето тоа, на 13 јули минатата година Фејсбук му ја избришал фан страната со над 1,5 милиони членови, а во меѓувреме му е вратена. Значи, нема ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерството за правда вчера го испрати барањето за екстрадиција на Љупчо Палевски кое преку Министерството за надворешни работи ќе биде доставено по ...
сите 125 | | | веќе видена

Политички и полициски структури на СДС го штитеа и замижуваа пред поведението на Љупчо Палевски Палчо, затоа што им одговараше. Преку своите поткасти и емисии ...
сите 104 | | | веќе видена

„Ова со бричењето на главите ќе им се удри од глава“. Ова го искоментира на фејсбук професорот Гордан Калајџиев откако јавноста имаше прилика да види дека сите ...
сите 209 | | | веќе видена

Професорката од Факултетот за безбедност, Светлана Николоска во „Клик Плус“ на ТВ21 зборувајќи за последните убиства на Вања и на Панче, кажа дека Вања е ...
сите 39 | | | веќе видена

Осомничениот напаѓач од Париз, кој минатиот викенд уби едно лице во близина на Ајфеловата кула, е обвинет за убиство и обид за убиство во врска со терористичка ...
сите 32 | | | веќе видена

Загина синот на израелскиот министер без ресор и поранешен началник на армијата Гади Ајзенкот во експлозија на бомба во тунел во Газа. Претседателот на ...
сите 150 | | | веќе видена

На социјалните мрежи се шират разни завери за убиството на 14-годишната Вања Ѓорчевска и Панче Жежовски од Велес, а сега е формирана и една Фејсбук група која ...
сите 60 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Гласно смеење во Гранд- кандидат јавно кажал дека е син на славниот фолкер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: