Барселона извади виза за „Вембли“

Барселона владее со Шпанија Играчите на Барселона скокаа од радост, фрлајќи го Ерик Абидал во воздух по победата над Реал Мадрид во полуфиналето на Лигата на ...
| | веќе видена | слични

Навивачите на Барселона до раните утрински часови ја славеа победата над Реал. Атмосферата во главниот град на Каталонија беше еуфорична и хаотична и ...
| | веќе видена | слични

Каталонскиот гигант успеа во намерата да го елиминира лутиот ривал Реал (М) кој остана непоразен на Ноу Камп (1:1) и ќе се бори и за шампионскиот пехар на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Израелската армија ја гранатираше територијата на Либан во знак на одмазда откако беа истрелани ракети нејзината територија кон Израел. „Шест ракети беа ...
сите 624 | | | веќе видена

Генералниот секретар на СДСМ Љупчо Николовски во гостување во Тема на денот на Сител телевизија истакна дека отсликувањето на вредностите на СДСМ е пресликано ...
сите 368 | | | веќе видена

Претседателот на државата, Стево Пендаровски вели дека доколку Законот за легализација на дивоградбите по втор пат биде донесен од страна на пратениците тој ќе ...
сите 290 | | | веќе видена

Немало крвава престрелка во Ченто со убиени, туку сообраќајна незгода. Со вакво објаснување, доцна вечерва излезе МВР, а откако десетина портали објавија дека ...
сите 64 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Барселона извади виза за „Вембли“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: