НОВА СООБРАЌАЈКА СО СМРТНИ ПОСЛЕДИЦИ - Детали за несреќата во која има загинати и повредени!


На 15.06.2017 година околу 21.05 часот на магистралниот пат Битола – Демир Хисар се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко возило „Мерцедес“ со битолски ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии
3 копии

Петнаесетина минути по полноќ на патот Скопје-Арачиново се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко возило „Мерцедес“ со скопски регистарски ознаки, ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Триесет и четиригодишен велосипедист е тешко повреден во сообраќајна несреќа што се случила вчера во Центар. Според информациите на МВР, вчера, во 8 и 29 часот ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Ова е патот на излезот односно влезот на Битола кај наслебата Довлеџик. Се работи за многу фрекфетен пат заради фактот што има многу населени места во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Ете, тоа е голем клуб. Баерн Минхен одвои 1,1 милиони евра како помош за настраданите во поплавите во Германија, а посебно во Баварија. Во текот на изминатите ...
сите 299 | | | веќе видена

Министерството за здравство информира, согласно податоците од Институтот за јавно здравје: Во последните 24 часа се направени 3.569 тестирања, а регистрирани ...
сите 482 | | | веќе видена

Германија ги класифицираше Шпанија и Холандија во зони со висока инциденца за коронавирус, а невакцинираните ќе мора да бидат изолирани најмалку пет дена по ...
сите 148 | | | веќе видена

Некогаш специјален јавен обвинител, денеска затвореник - Катица Јанева е спроведена во „Идризово“на отслужување на седумгодишна затворска казна за случајот ...
сите 99 | | | веќе видена

Целта поради која го носиме законот за работни односи со кој се дефинира дека недела е ден за одмор се работниците и работничките права. Работниците се ...
сите 133 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

НОВА СООБРАЌАЈКА СО СМРТНИ ПОСЛЕДИЦИ - Детали за несреќата во која има загинати и повредени!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: