И по еден месец од смртта се уште мистерија како заврши животот на 52 годишната докторка


 Откако докторите ја завршија обдукцијата врз телото на лекарката, се уште се чека да се утврди што се случило вечерта на 9ти мај на улицата Елисије Поповски ...
| | веќе видена | слични

Тешка сообраќајна несреќа кај Битола. Еден загинат, четворица повредени откако синоќа мерцедес удрил во камион Там. „Возачот на мерцедесот, четириесет и ...
| | веќе видена | слични

На 15.06.2017 година околу 21.05 часот на магистралниот пат Битола – Демир Хисар се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко возило „Мерцедес“ со битолски ...
| | веќе видена | слични
2 копии
7 копии
2 копии

Едно лице загина, а четири други се повредени во сообраќајната несреќа која вчера вечерта околу 21 часот се случи на магистралниот пат Битола-Демир Хисар. Од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Портпаролот на СВР Битола, Магдалена Димитровска соопшти дека до несреќата дошло при судир на патничко возило „мерцедес 200“ и товарно моторно возило „Там ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Американско-руските односи мора да бидат стабилни и предвидливи, изјави американскиот претседател Џо Бајден на прес-конференција по средбата во Женева со ...
сите 352 | | | веќе видена

Условите за одржување на меѓувладина конференција со Република Северна Македонија не се исполнети, соопшти бугарското Министерство за надворешни работи. ...
сите 777 | | | веќе видена

Горан Пандев вчера го постигна првиот гол на Македонија на Европските првенства, а во исто време стана вториот највозрасен стрелец во историјата што некогаш се ...
сите 471 | | | веќе видена

Проф. Ангел Димитров во емисијата „Сабота 150“ за Дејан Јотов вели дека учесниците од македонската страна во Заедничката мултидисциплинарна експертска комисија ...
сите 82 | | | веќе видена

Од денеска целосно се укинува полицискиот час, угостителските објекти нема да имаат ограничување во работното време, свадбите ќе може да се организираат со ...
сите 142 | | | веќе видена

Вицепремиерот задолжен за борба против корупцијата Љупчо Николовски и американската амбасадорка Кејт Брнз на денешната средба разговарале за Извршната наредба ...
сите 276 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

И по еден месец од смртта се уште мистерија како заврши животот на 52 годишната докторка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: