ПРВАТА ДАМА ГО ИСКОПИРА СТАЈЛИНГОТ: Бриџит доминираше на инаугурацијата на Макрон


Eмануел Макрон официјално денеска стана претседател на Франција со положување на заклетва во Елисејската плата во Париз. На својата инаугурација најмладиот ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Биграфијата на францускиот претседател Емануел Макрон открива како реагирале неговите родители кога дознале дека 16-годишниот син е во врска со мажена ...
| | веќе видена | слични

Медиумите главно се интересираат за односот на Макрон и Брижит Трудом, неговата сегашна сопруга, која е од него постара 24 години, а која ја запознал кога имал ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Секси”, „спектакуларна”, „импресивна” – вака изгледа Биби Макрон, која е обожавател на Луј Витон. Таа носи кратки фустани и високи потпетици, а исто така има ...
| | веќе видена | слични

Откако Емануел Макрон беше избран за нов претседател на Франција, добар дел од фокусот на јавното внимание се префрли на неговата сопруга Бриџит Троњо. И не ...
| | веќе видена | слични
2 копии

32-годишната Тифани Озије, ќерката на новата француска Прва дама, Брижит Макрон, застанала во одбрана на својата мајка обвинувајќи ги нејзините политички ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Тифен Озиер ќерката на француската прва дама Брижит Макрон, застана во одбрана на мајка си обвинувајќи ги политичките опоненти за љубомора по мизогинијата и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Сенатот на САД го одобри новиот пакет помош од 40 милијарди долари за Украина. Претставничкиот дом минатата недела гласаше за пакетот. Се очекува американскиот ...
сите 275 | | | веќе видена

Денеска сме во посета на Гевгелија на Денот на пожарникарите, драго ми е што градоначалникот, локалната самоуправа, пратеничката од Гевгелија успееја во ...
сите 381 | | | веќе видена

Вработените во градинките ќе добијат цели плати за времето поминато во штрајк. Ова е епилогот по долгите преговори помеѓу СОНК и МТСП. Денес, МТСП и СОНК ги ...
сите 338 | | | веќе видена

Се зголемуваат тензиите во зоната на одговорност во Западниот воен округ на Русија, а државата презема интензивни мерки за да се спротивстави на тоа, изјави ...
сите 320 | | | веќе видена

Според украинскиот претседател Володимир Зеленски, руските наводи за употребено ласерско оружје сведочат за неуспехот на инвазијата. Зеленски изјави дека ...
сите 88 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ПРВАТА ДАМА ГО ИСКОПИРА СТАЈЛИНГОТ: Бриџит доминираше на инаугурацијата на Макрон

Од:
До кого (е-маил):
Порака: