Пронајдено изгорено човечко тело

2 копии

Едно момче изгоре утрово во пожар во неговио стан покрај објектот за брза храна во населбата Љубиќ во Чачак. Пожарната служба добила повик околу 6.10 часот, а ...
| | веќе видена | слични

Во 01 часот во Охрид на улицата „Климентов Универзитет“, пред куќата на 42-годишниот Н.Д. од непознати причини опожарено било возило „Волксваген Голф“ со ...
| | веќе видена | слични

Во 13 часот во селото Смилево, демирхисарско, во куќата на И.С. беснеел силен пожар. Полицијата денеска информира дека најверојатно од неисправен фрижидер, ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

На денешната прес конференција Тера телевизија го праша министерот за здравство Венко Филипче каква е подготвеноста на Клиниката во Битола ( кадровски и со ...
сите 771 | | | веќе видена

Северна Македонија утре за прв пат ќе учествува на состанокот на НАТО како полноправна членка како другите 29 земји во Алијансата. Поради состојбата со ...
сите 62 | | | веќе видена

Концептот за одложување на кредитите е добар, и тоа е помошта што треба на граѓаните и на фирмите да им ја понудиме во овој момент. Тоа е помош од државата, ...
сите 550 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Скопје денеска поднесе 38 предлози за казнени налози против вкупно 43 лица за непостапување според здравствените прописи за ...
сите 295 | | | веќе видена

Сите пациенти кои се детектираат како позитивни на тестовите на анти тела кои ги прави Систина, задолжително треба да направат тест за присуство на вирусот во ...
сите 180 | | | веќе видена

Кочанската полиција поднесе кривична пријава до Основното јавно обвинителство против лице од Кочани кое на социјалните мрежи проширило лажна вест дека е ...
сите 114 | | | веќе видена

Министерката за финансии Нина Ангеловска кажа дека граѓаните ќе си ги добијат парите од фискалните сметки што ги скенирале во рамки на проектот „Мој ДДВ“, ...
сите 166 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пронајдено изгорено човечко тело

Од:
До кого (е-маил):
Порака: