ЗАБАВАТА БЕШЕ „ПЛАФОН“: Таванот падна врз луѓе во ноќен клуб, го држеа со раце (ВИДЕО)


Одеднаш се откачи големо парче од таванот и падна врз главите на гостите во клубот. За нивна среќа, тие навреме забележаа дека нешто не е во ред и сите заедно ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Сообраќајна несреќа утрово се случи кај Стоковната Куќа Мост, кога автомобил буквално влета на тротоар. Најверојатно станува збор за автомобил чиј возач не ја ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии

Вчера во 08 и 05 часот на автопатот кај граничниот премин „Табановце“- Куманово, на клучката кај село Костурник, полициски службеници забележале две возила ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Вистинска драма се случила утрово околу 09 часот кога автомобил марка Опел Астра кој бил паркиран на паркингот кај Стоковната куќа „Мост“, најверојатно бидејќи ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Паркираниот автомобил започнал да се лизга надолу кон булеварот "Гоце Делчев" па за малку ќе предизвикал сообраќајна несреќа доколку паднел врз метежот возила ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На 21 февруари, Британија воведе санкции за шест лица кои беа одговорни за арктичката казнена колонија каде што минатата недела почина рускиот опозициски лидер ...
сите 524 | | | веќе видена

Земјите членки на Европската унија самостојно одлучуваат по однос на тоа како ќе се однесуваат за валидноста на патните исправи. Главно граѓаните немаат ...
сите 450 | | | веќе видена

Демократската унија за интегрцаија (ДУИ) објави дека утре во 11 часот, партискиот лидер Али Ахмети ќе им се обрати на граѓаните преку директен пренос на ...
сите 308 | | | веќе видена

САД денеска соопштија дека највисокиот суд на Обединетите нации не треба да дава советодавно мислење за „итно и безусловно повлекување“ на Израел од ...
сите 371 | | | веќе видена

„Мицкоски постојано е опкружен со луѓе поврзани со скандали со дрога. Пред неколку месеци претседателот на ДПМНЕ Христијан Мицкоски и неговиот близок ...
сите 142 | | | веќе видена

Усвоениот урбанистички план предвидува повеќе од 30 згради, дел од нив со висина и до 65 метри. Со овој ДУП ќе се изградат над 240 илјади метри квадратни во ...
сите 90 | | | веќе видена

СДСМ ќе има кандидатски листи во сите изборни единици, рече денеска претседателот на партијата и поранешен премиер, Димитар Ковачевски. Според него, во тек се ...
сите 165 | | | веќе видена

Денеска министерот за внатрешни работи Панче Тошковски, заменик министерот Назим Буши и дополнителниот заменик министер Митко Бојмацалиев остварија работна ...
сите 109 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЗАБАВАТА БЕШЕ „ПЛАФОН“: Таванот падна врз луѓе во ноќен клуб, го држеа со раце (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: