Магла на Стража, кај местото Бунец и Попова Шапка

12 копии

Поради штрајкот на грчките земјоделци, граничниот премин е затворен за секаков вид сообраќај од 30 минатиот месец Блокадата на граничниот премин Евзони на ...
| | веќе видена | слични

Граничниот премин Евзони на македонско-грчката граница и денеска е затворен отако синоќа пропаднаа преговорите на грчките земјоделци со властите во Атина. ...
| | веќе видена | слични
17 копии
2 копии

Oстанатите два премина Меџитлија кај Битола и Дојран се отворени, информира утрово Авто мото сојузот на Македонија. На патиштата низ државата нема забрани и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Христијан Мицкоски, лидер на ВМРО-ДПМНЕ во своето обраќање во Аеродром рече дека од Аеродром мириса на голема победа на 15 јули и тука се заблагодари на луѓето ...
сите 503 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва на средба со граѓаните во скопска Гази Баба рече дека веќе не се поставува прашањето кој е победникот на 15 ...
сите 343 | | | веќе видена

КАМПАЊАТА ОДИ КОН ФИНИШОТ, ИМА И НОВИ „БОМБИ“ Две нови снимки на кои се слуша лидерот на СДСМ и поранешен премиер Зоран Заев беа објавени денеска на јутјуб на ...
сите 197 | | | веќе видена

До крајот на август очекувам земјите членки на еу да ја изгласаат преговарачката рамка за македонија и некаде наесен европскиот совет да додели датум за прва ...
сите 85 | | | веќе видена

Предизборната кампања завршува на 12 јули во 24 часот кога и официјално почнува предизборниот молк, а дотогаш политичките партии и коалициите учесници во ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Магла на Стража, кај местото Бунец и Попова Шапка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: