Криенката заврши: Принцот Хари ја одведе девојката Меган на свадба

Врската на принцот Хари со актерката Меган Маркел не е тајна, но двајцата бегаа упорно од медиумите и досега не ги официјализирале односите. Двете ѕвезди се фотографирани на неколку пати за време на средбите од папараците и толку. Малиот син на Чарлс, сепак конечно се одлучи јавно да ги обзнани односите со бринетата бидејќи планира да ја земе на свадбата на Пипа Мидлтон. Малата сестра на неговата снаа Кејт се сврши во јули минатата година и планира раскошна венчавката на 20 мај. Пипа и Хари се доста блиски и изгледа тој добил покана плус еден, па смета да ја употреби токму со саканата Меган. Според многумина овој гест е декларација за неговата љубов и сериозните намери спрема Маркел. “Хари и Меган се лудо вљубени и тој повеќе не сака да ја крие од светот. Тој е поканет на свадбата на Пипа, со која е близок и сака да ја поведе и Меган “, откри извор за Daily Star. Маркел веќе се познава со дел од семејството на принцот, а неодамна дури доби одобрување на Кејт Мидлтон, која се однесува како поголема сестра на ...
| | веќе видена | слични

 Меган Маркл, која моментално е во врска со принцот Хари, многумина веруваат дека практично е преселена во мала колиба близу Кенсингтоновата палата. Но, додека домот на принцот Хари не стане нејзино постојано место на живење, нејзината адреса се наоѓа во Торонто. Домот каде се наоѓа нејзината постојана адреса можете да погледнете како изгледа на нејзиниот Инстаграм профил:
| | веќе видена | слични

 Меган Маркл во секоја ситуација изгледа отмено. Без разлика дали станува збор за свечени или секојдневни фустани, кратки панталони, сексапилни или елегантни комбинации... Актерката од „Suits“ и моменталната девојка на принцот Хари изгледа неверојатно добро каде и да се појави. А, ова се нејзините најдобри комбинации:
| | веќе видена | слични

Откако стана јасно дека го потчинила принцот Хари, актерката Меган Маркел го прикова вниманието од медиумите и општеството за себе. Сите се прашуваат со што бринетата го освои срцето на принцот. Daily Mail забележа дека додека пазарува во Лондон актерката носи златен прстен и почнаа шпекулациите дали тој ѝ е подарен од Хари и што точно значи. На фотографиите Меган е “задолжена” со доста свежо цвеќе, очигледен знак дека некој вистински ја сака. Освен во Кенсингтон, каде ѕвездата е сместена до својот избраник со сина крв, бринетата, која живее во Канада често објавува фотографии од својот дом во социјалните мрежи. На фотографиите се гледа дека таа паѓа на неутрални бои и си живее добро во друштво на своите четириножни пријатели. Често седи со нив на каучот во елегантна дневна соба. Маркел исто така ја дели и неговата страст кон чевлите. Ги има во изобилство, а на колекцијата може да ѝ позавиди и Кери Бредшо од “Сексот и градот”. Актерката позира за Instagram со чаша вино – знак за стил и подобар животен ...
| | веќе видена | слични

Актерката, која го покори принцот Хари, објави фотографии на социјалните мрежи Откако стана јасно дека ќе го освои срцето на принцот Хари, актерката Меган Маркл го привлече вниманието на медиумите и општество. Сите се прашуваа зошто оваа бринета го освои срцето на принцот. Daily Mail забележа дека додека пазарува во Лондон актерката носела златен прстен и почнаа шпекулациите дали тој е подарен од Хари и што точно значи. На фотографијата Меган е "натоварена" со доста свежо цвеќе, очигледен знак дека некој вистински ја сака. Освен во Кенсингтон, каде ѕвездата е сместена до својот избраник со сина крв, бринетата, која живее во Канада често на социјалните мрежи објавува фотографии од својот дом.На фотографиите се гледа дека таа паѓа на неутрални бои и живее во добро во друштво со своите четириножни пријатели. Често седи со нив на кревет во елегантна дневна соба.  
| | веќе видена | слични

Се шушка дека Меган Маркл веќе живее со принцот Хари во неговиот дел од Кенсингтонската палата, но ајде да ѕирнеме во домот на актерката.35-годишната Меган на своите фановите преку Инстаграм им овозможи тура низ нејзиниот дом во Торонто.Фотографиите покажуваат минимализан, многу светло, нејзините кучиња, цвеќе, модерна масичка за кафе, книги и многу други работи.Ова е домот на Меган Маркл.
| | веќе видена | слични

Меган Маркeл, новата жена во срцето на принцот Хари, беше забележана со интересен прстен на раката, последните неколку дена, додека се шеташе во Лондон. Американската актерка, која во моментов се снима во серијата “Костумари”, носеше прстен со буквичката “H” (од Harry) на десната рака и изгледаше во видливо добро расположение по улиците на градот. Ова не е прв случај во кој Меган ја докажува љубовта кон британскиот благородник. Пред неколку месеци таа била забележана како носи ѓердан со буквите “М” и “H” (oд Megan и Harry). Принцот Хари има 32 години, а Меган 35. Двајцата се среќаваат веќе неколку месеци, а нивната врска стана јавна во декември 2016-та.
| | веќе видена | слични
3 копии

Принцот Хари и Меган Маркл нивната врска ја чуваа далеку од очите на јавоста, а двојката се очекува своето прво официјлано појавување да го направи на специјална семејна прилика, на венчавката на Пипа Мидлтон на 20 мај, објавија светските таблоиди, пренесува „Макфакс“. Двојката ја гради врската на повисоко ниво, велат пријателите. „Хари и Меган се лудо вљубени и тој веќе не сака да го скрие тоа од светот”, изјави пријател на двојката за весникот „Daily Star“. Минатата недела, принцот и неговата девојка, телевизиска ѕвезда, биле забележани како шетаат рака под рака на прометна улица во Лондон, откако уживале во романтична вечера во западен Лондон. Припадник на обезбедувањето одел малку пред Хари, кој бил облечен во сини панталони, кошула, црна палто, а прекрасната Меган носела фармерки и долга црна јакна. Пријател на актерката Меган тврди дека таа речиси се преселила кај принцот Хари во палатата Кенсингтон и дека двојката не се разделува. Наскоро се очекува веридба пренесува магазинот „Daily Mirror“. ...
| | веќе видена | слични

Петтиот во редот за британскиот трон, принцот Хари (32), во своите одаи ја вселил девојката, американската актерка Меган Маркл (35). На многумина им пречи што актерката е постара од принцот, а зад себе има еден брак, а сега и' забележуваат и тоа што е ќерка на Афроамериканка. Ѕвездата на серијата „Фејс“ е во врска со принцот речиси една година, а од неодамна живеат заедно во неговото крило на палатата Кенсингтон. Таму живее и семејството на братот на Хари, Вилијам. Меган готви и се шета во пижами, а тој постојано оди на фитнес. Пред неколку дена фотографите првпат ги фатиле заедно, а парот воопшто не се криел. „Меган го сака Лондон, а сега и пушта корени таму“, вели пријател на актерката. Кралицата Елизабета (90), наводно не е задоволна со изборот на помладиот внук, но се воздржува од коментари. Палатата потврдила дека парот е вљубен. Но традиционалистите се згрозени. Ним им пречи што тие живеат заедно, а не се венчани. Не им се допаѓа ни тоа што Маркл е дете од мешан брак. Нејзиниот татко е белец, а мајка ...
| | веќе видена | слични

Останато

На секаков начин СДСМ се обидува да избегне одговорност од криминалот, посочи потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски во своето гостување во ...
сите 515 | | | веќе видена

Извршителот Христијан Мицкоски потонат во очај и без идеи свири како што диригентот Груевски му диригира но не погоди ниту една нота, не успеа да оствари ниту ...
сите 76 | | | веќе видена

Не помогнаа молбите на Бојан Јовановски и Катица Јанева, обвинети за рекет врз Орце Камчев, новинарите да останат во судница денеска кога се пуштаа смс пораки ...
сите 282 | | | веќе видена

Мухамед Зеќири, потпретседател и пратеник од СДСМ во емисијата „Отворено“ на ТВ 24 зборуваше за Маршот за правда, на кој учевствуваа 15.000 граѓани, и објасни ...
сите 111 | | | веќе видена

Диего Симеоне нагласи дека никогаш во животот не видел пречек каков што приредија фановите на Атлетико Мадрид пред мечот со Ливерпул во Лигата на шампионите, ...
сите 132 | | | веќе видена

Владата на Република Македонија категорично ја демантира изјавата на техничкиот министер за внатрешни работи Наќе Чулев дека одлуката за поништување на ...
сите 198 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Криенката заврши: Принцот Хари ја одведе девојката Меган на свадба

Од:
До кого (е-маил):
Порака: