Цените на нафтата близу до највисокото ниво во последниве 17 месеци

4 копии

Цените на нафтата на светските берзи достигнаа вредност која е близу највисоките нивоа во последниве 17 месеци. Северноморскиот „брент“ минатата недела поскапе ...
| | веќе видена | слични
2 копии
5 копии
2 копии
2 копии
3 копии

Цените на нафтата на светските берзи минатата недела забележаа пораст, достигнувајќи вредност блиску до највисоките нивоа во последниве 17 месеци, што ги ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Претседателот на Украина, Владимир Зеленски рече дека сака јасен одговор „да“ или „не“ од американскиот претседател Џо Бајден за планот на Украина за влез во ...
сите 82 | | | веќе видена

Одлуките за додавање нови имиња на црна листа се предмет на внимателен, дисциплиниран процес, и важи само во најсериозни случаи, изјави портпаролот Нед Прајс ...
сите 307 | | | веќе видена

Иако мислевме дека сме на пат да ја победиме короната, се чини дека таа не се дава така лесно, посебно не во Русија. Имено во Санкт Петербург, каде се играат ...
сите 476 | | | веќе видена

Проф. Ангел Димитров во емисијата „Сабота 150“ за Дејан Јотов вели дека учесниците од македонската страна во Заедничката мултидисциплинарна експертска комисија ...
сите 76 | | | веќе видена

Министерството за здравство информира дека денеска пристигна нова пратка од вкупно 12.870 дози вакцини „Фајзер“ во државата. Станува збор за редовната пратка ...
сите 412 | | | веќе видена

Горан Пандев вчера го постигна првиот гол на Македонија на Европските првенства, а во исто време стана вториот највозрасен стрелец во историјата што некогаш се ...
сите 184 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Цените на нафтата близу до највисокото ниво во последниве 17 месеци

Од:
До кого (е-маил):
Порака: