Роналдо повторно е мета на Русинката Ирина (Видео)


2 копии

Младиот ракометен репрезентативец Филип Кузмановски, сепак, ќе мора да замине на операција Младиот ракометен репрезентативец Филип Кузмановски, сепак, ...
| | веќе видена | слични
6 копии
2 копии
повеќе

Останато

Релативизацијата е многу опасна работа од официјален функционер како претседател на Република Македонија, порачува проф. д-р Тања Каракамишева, во врска со ...
сите 572 | | | веќе видена

Новата бугарска декларација за Македонија која треба да се најде на гласање во бугарското Собрание содржи девет точки. Одговорот од македонска страна е ...
сите 601 | | | веќе видена

Денес заседаваше Централниот Комитет на Патриотскиот институт на ВМРО-ДПМНЕ, Гоце Делчев при што беа донесени повеќе заклучоци. Пред да ги прочитам заклучоците ...
сите 831 | | | веќе видена

Има надворешни фактори кои не сакаат Бугарија и Македонија да бидат во добри односи. Тоа се оние луѓе кои не сакаат РСМ да биде дел од Европската Унија. Тоа се ...
сите 110 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Роналдо повторно е мета на Русинката Ирина (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: