Гризман: Има две големи пречки до „Златната топка“


2 копии
2 копии

Во пресрет на „Ел Класико“ кое е на програмата в сабота од 16:15 часот на „Камп Ноу“ се прават разни анализи, се вадат статистички податоци со тоа што нормално ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кристијано Роналдо со игрите на теренот, веќе има докажано дека е еден од најдобрите фудбалери во светот. Дека е голем човек Португалецот покажува и на секој ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Релативизацијата е многу опасна работа од официјален функционер како претседател на Република Македонија, порачува проф. д-р Тања Каракамишева, во врска со ...
сите 166 | | | веќе видена

Новак Ѓоковиќ денеска ја освои десеттата титула на Австралија опен, а 22 во кариерата. Тој постојано вели дека освен родителите, најголема поддршка отсекогаш ...
сите 313 | | | веќе видена

Има надворешни фактори кои не сакаат Бугарија и Северна Македонија да бидат во добри односи. Тоа се оние луѓе кои не сакаат РСМ да биде дел од Европската ...
сите 130 | | | веќе видена

Четириесетгодишна скопјанка, вчера, во 20:30 часот во Полициска станица Центар, пријавила дека по претходна расправија, била физички нападната од нејзиниот ...
сите 156 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Гризман: Има две големи пречки до „Златната топка“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: