Загинал, одејќи на митинг на ВМРО-ДПМНЕ, телото му го оставиле на патот


Четириесетгодишен жител на Шутка во понеделникот тргнал на митинг на ВМРО ДПМНЕ со организиран превоз и загинал кај Стража, а сопартииците го оставиле на улица ...
| | веќе видена | слични

Не стивнуваат реакциите откако 24 вести објави за случајот на починатиот Седад Асановски чие безживотно тело во понеделникот беше оставено три часа да лежи на ...
| | веќе видена | слични

Молк од надлежните институции околу смртта 40-годишниот Асановски кој не дочека да стигне на митинг на владеачката партија во Охрид. 24 вести денеска ...
| | веќе видена | слични

Останато

-Значи Владата не ги прифати мерките на Филипче за задолжителна вакцинација на лекарите и вработените во администрација!!!Да појасниме, со вакцинацијата се ...
сите 271 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 121 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Мохамед Салах игра во фантастична форма оваа сезона и е еден од фудбалерите кои се во најдобра форма во последните неколку месеци. Англија Многу прав крена ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Загинал, одејќи на митинг на ВМРО-ДПМНЕ, телото му го оставиле на патот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: