После разводот, Бред Пит западнал во тешка...


2 копии
2 копии
9 копии

Бред Пит не практикувал престрог и жесток однос кон својот посинок Медокс, се вели во известувањето на Агенцијата за заштита на децата во Лос Анџелес. По ...
| | веќе видена | слични

Социјалната служба на Лос Ангелес конечно ја звршила истрагата околу Бред Пит кој започнал со тврдењата на неговата сопруга Ангелина Џоли дека славниот глумец ...
| | веќе видена | слични

Истрагата коај беше покрената против Бред Пит под наводно сомнение за насилнички однос кон синот Медокс во приватен авион во септември, е затворена со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

 Бред Пит за првпат се појави на црвениот тепих по разделбата со Анџелина Џоли во септември. 52-годишниот актер ѝ се придружи на Марион Котијар во Лос Анџелес ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Политиката не може да се меша со историјата, ниту нешто да смени. За да се гради пријателство и добри односи, треба да се изгради и пријателски амбиент. Ако ...
сите 121 | | | веќе видена

Мене ми се потребни влезните информации од извештајот, за да можам мирно да спијам и слободно да ја донесам и оправдам одлуката, без разлика дали е оставка и ...
сите 294 | | | веќе видена

Приведениот напаѓач на универзитетот во Русија, Тимур Бекмансуров објавил долго, детално објаснување за неговата подготовка за нападот, во кое тој тврди дека ...
сите 64 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Бујар Османи за време на посетата на Њујорк во рамките на неговото учество на 76 заседание на Генералното Собрание, го посети ...
сите 141 | | | веќе видена

Разбираме дека е уплашен, дека го чека казната од граѓаните, но по дебаклот што му се случи на ТВ дуелот, на Мицкоски не му се доволни ниту 10 интервјуа за да ...
сите 243 | | | веќе видена

Верувам дека преку дијалог и разговор заедно, можеме да бидеме повеќе од помош, отколку како во минатото пред 10-15 години, кога лидерите беа поодалечени. ...
сите 125 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

После разводот, Бред Пит западнал во тешка...

Од:
До кого (е-маил):
Порака: