Детали за избоденото дете во автобусот на ЈСП

4 копии
3 копии
2 копии

Два инцидента вчера се случиле речиси истовремено и на истата улица во населба Ченто во два различни автобуси на ЈСП кои носат број 65, објави МВР во својот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во тој момент нападнатото момче ја кренало ногата за да се одбрани и во тој момент му нанеле 4 убоди со нож во пределот на мускулот под коленото. Момчето итно ...
| | веќе видена | слични

Останато

Дојде во Гостивар, нервозно ме нападна, ме навредуваше се посрамоти и си отиде. Министерот кој потпиша македонски пасоши на балкански нарко босови, а нема за ...
сите 232 | | | веќе видена

ПРОВОКАЦИИ ОД БУГАРИЈА, ВЛАДАТА ВЕЛИ ТОА Е ПРОТИВ ДОБРОСОСЕДСТВОТО Целата историска наука во Македонија се заснова на лаги и фалсификат, изјави проф. Кирил ...
сите 463 | | | веќе видена

Бидејќи Општина Охрид, Општона Струга, нити пак Министерството з атранспорт и врски не ги објавија јавно краткотрајните договори за закуп на плажи на ...
сите 79 | | | веќе видена

Од 14 до 20 часот денеска, на автопатот Скопје – Велес и скопската обиколница, полицијата санкционира 66 возачи за брзо возење.Според МВР, 62 од нив возеле со ...
сите 269 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, во интервју за српски Курир, проговори за приватниот живот. Меѓудругото, тој откри како се чувствувал кога се родиле неговите деца, ...
сите 80 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Детали за избоденото дете во автобусот на ЈСП

Од:
До кого (е-маил):
Порака: