Шесте гола во Мадрид ја извадија вечерта, напаѓачите не беа расположени за реализација (видео)


Вечерва во третото коло од рамките на Лигата на шампионите беа одиграни осум натпревари во групите Е, Ф, Г и Х. Слабата реализација можеби беше поради лошото ...
| | веќе видена | слични
2 копии
7 копии
повеќе

Останато

Руската полиција денеска ја приведе Љубов Собољ, соработничка на затворениот руски опозициски лидер Алексеј Навални, која заедно со него ја има основано ...
сите 265 | | | веќе видена

Собранието денeска во рамки на продолжението на 29. седница со 62 гласа „за“, без „воздржани“ и без „против“ го донесе Законот за попис на населението, ...
сите 145 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски и потпретседателот на партијата Александар Николоски, денеска во Загреб имаа средба со премиерот на Република ...
сите 225 | | | веќе видена

Во последните 24 часа има над 580 оздравени од коронавирусот. Институтот за јавно здравје денеска регистрира 587 оздравени пациенти. Најголем дел од нив се од ...
сите 560 | | | веќе видена

Нема поголем Монструм од Монструмот кој што си играше со чувствата на родители на убиени деца, но и со чувствата на роднините на веќе осудените. Еј тензии ...
сите 78 | | | веќе видена

Сопственик на угостителски објект во Дебар заработи кривина пријава поради постоење основано сомнение за сторено казниво дело „непостапување според здравствени ...
сите 275 | | | веќе видена

На МВР поважно им е дали на граѓаните маската им е под нос или закачена само на едното уво за веднаш да ги казнат, а воопшто не им е важно кој поседува и носи ...
сите 77 | | | веќе видена

Жители на селото Бибај во општина Урошевац во Косово организираа прослава во живо за време на вчерашната инаугурација на новиот претседател на Соединетите ...
сите 116 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шесте гола во Мадрид ја извадија вечерта, напаѓачите не беа расположени за реализација (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: