Шилегов: Груевски, каде е фабриката во Демир Хисар?


3 копии
3 копии
2 копии

Останато

По објавата на фотографиите од скопски кафеани каде наместо почитување на препораките, се правеле забави без одржување дистанца, без маски и со групирање, ...
сите 328 | | | веќе видена

Информациите кои што ги добиваме од терен од колегите од здравствените работници за непочитувањето на мерките беа индикатор да направиме контроли во текот на ...
сите 276 | | | веќе видена

Со своето неодговорно и несериозно однесување за време на кризата со коронавирусот, Наќе Чулев го загрози јавното здравје и денес сите ги чувствуваме ...
сите 486 | | | веќе видена

Веќе нема никакви дилеми дека опозицијата е прислушувана од страна на безбедносните институции. Две години по почетокот на реформите во безбедносниот систем не ...
сите 335 | | | веќе видена

Обезбедуваме директна помош за граѓаните, домашна платежна картичка и ваучери до 150 евра и ваучери за обуки и тренинзи за млади до 29 години, изјави на ...
сите 135 | | | веќе видена

Едниот трансплантиран бубрег кој го донираше семеството на починатата Емилија Динева не профункционирал и морал да биде изваден, потврдиД-р Сашо Дохчев, ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шилегов: Груевски, каде е фабриката во Демир Хисар?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: