Шешир – моден тренд кој никогаш не застарува

 Сè уште е рано за плетени капчиња, но додека пристигне нивното време може да се стоплите со големи шешири. Само овојпат наместо слама, ќе одберете потопли ...
| | веќе видена | слични

Останато

Преговорите за датумот за избори влегуваат во цајтнот, утре завршува вонредната состојба, а позициите на СДСМ и на ВМРО-ДПМНЕ во однос на датумот за избори се ...
сите 563 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 197 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шешир – моден тренд кој никогаш не застарува

Од:
До кого (е-маил):
Порака: