Редакциски коментар - Зоран Трајчевски води лична хајка против Сител


Останато

Автобусот на Беса транс кој учествуваше во сообраќајната несреќа на магистралниот пат Струма во Бугарија немал ни лиценца, а возачите не биле пријавени, иако ...
сите 276 | | | веќе видена

Доктор Ненад Лазаров кој и деновиве реагираше на мерката за финансиската награда од Владата, од 30 денари по пациент, за матичните лекари кои ќе постигнат ...
сите 370 | | | веќе видена

Позната е причината за пожарот и локацијата на неговиот првичен извор во автобусот со македонски туристи на враќање од Истанбул, што се случи на автопатот ...
сите 385 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 173 | | | веќе видена

Официјални лица во Норвешка тврдат дека најмалку 50 луѓе во Осло биле заразени со сојот омикрон.Случаите се поврзани со неодамнешната предбожиќна прослава на ...
сите 357 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Редакциски коментар - Зоран Трајчевски води лична хајка против Сител

Од:
До кого (е-маил):
Порака: