СДСМ: Паниката на Груевски од соочување со одговорноста станува се поочигледна

5 копии

Информациите за промена на расположението кај граѓаните кои од ден на ден се повеќе се противат на погубните политики на обвинетиот Никола Груевски допираат и ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Останато

ПРОВОКАЦИИ ОД БУГАРИЈА, ВЛАДАТА ВЕЛИ ТОА Е ПРОТИВ ДОБРОСОСЕДСТВОТО Целата историска наука во Македонија се заснова на лаги и фалсификат, изјави проф. Кирил ...
сите 601 | | | веќе видена

Италија има моќен почеток на Европското првенство, а најголем виновник за тоа е Роберто Манчини кој создаде тим во фантастичен дух, Азурите делуваат како ...
сите 101 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СДСМ: Паниката на Груевски од соочување со одговорноста станува се поочигледна

Од:
До кого (е-маил):
Порака: