Обезбедени околу два милиона евра


7 копии
14 копии

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ќе ја испитува почвата во поплавените подрачја, а земјоделците резултатите ќе ги имаат најмногу за ...
| | веќе видена | слични

За 10 дена ќе се знае дали земјоделците од поплавените подрачја ќе можат да се вклучат во есенската сеидба. Земени се примероците за првите анализи а во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Над 100.000 граѓани кои земаа плата, пензија или социјална помош останааа без пари со затворањето на Еуростандард банката. Не можат да си ги платат основните ...
сите 228 | | | веќе видена

Согласно Уставот, во следните 20 дена, а лично верувам и порано ќе успееме да формираме Влада и стабилно парламентарно мнозинство кое ќе биде гаранција за ...
сите 168 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Обезбедени околу два милиона евра

Од:
До кого (е-маил):
Порака: