Почина момчето од сообраќајката кај Рампа (фото)

3 копии
5 копии

Министерството за внатрешни работи (МВР) достави кривична пријава за тешки дела против безбедноста во сообраќајот, против Дејан Митровски - Урко (43), соопшти ...
| | веќе видена | слични
2 копии

МВР поднесе кривична пријава против Дејан Митровски Урко за тешки дела против безбедноста на луѓето и имотот, пренесе 24 Вести. Пријавата е во рацете на ...
| | веќе видена | слични

На Дејан Митровски – Урко и на Ален Зекиров, освен што им беа лични телохранители на поранешниот премиер и актуелен лидер на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски, и на ...
| | веќе видена | слични

Од јавното обвинителство потврдија дека денеска од МВР им е доставена кривичната пријава за тешки дела против безбедноста во сообраќајот против 43-годишен ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Засега нема одлука за воведување на ПЦР тестови за граѓанитекои транзитираат низ Македонија.На денешниот состанок на Комисијата за заразни болести беше ...
сите 165 | | | веќе видена

Седумдесет и седумгодишна жителка на Делчево е хоспитализирана откако по направените тестирања кај неа е утврдено присуство на Ковид-19. Ова денеска го потврди ...
сите 694 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Почина момчето од сообраќајката кај Рампа (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: