Реакцијата на повредениот Роналдо на клупата е хит на социјалните мрежи


2 копии
2 копии
2 копии

Кристијано Роналдо претрпел делумно прекинување на лигаментите на коленото поради што би можел да отсуствува од тренинзите и до 5 месеци, пишуваат странските ...
| | веќе видена | слични

Еден од најконтраверзните играчи во минатото, најтрофејниот капитен на Манчестер Јунајтед, Рој Кин, смета дека победата и титулата на Португалија биле сепак ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Најголема опасност според медицинските лица, претставува зголемената концентрација на ПМ 2.5 честички во воздухот, а загадувањето од шумските пожари се смета и ...
сите 106 | | | веќе видена

Неодамнешните случаи со загрозување деца во Скопје и во Велес укажуваат на потребата за покажување поголема емпатија и грижа, како и за обрнување поголемо ...
сите 43 | | | веќе видена

ОБЈАВЕНО ПИСМОТО НА УНГАРСКИОТ ПРЕМИЕР АДРЕСИРАНО ДО ПРЕТСЕДАТЕЛOT НА ЕВРОПСКИОТ СОВЕТ, ШАРЛ МИШЕЛ Писмото е резултат на неодамнешните посети на унгарскиот ...
сите 119 | | | веќе видена

Американската компанија за кибер безбедност „CrowdStrike“ од вчера е познато име од погрешни причини, откако неуспешното ажурирање на софтверот предизвика ...
сите 140 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Реакцијата на повредениот Роналдо на клупата е хит на социјалните мрежи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: