Со Хонда удрила во 8 годишен пешак


6 копии

Едно лице е повредено во сообраќајната несреќа што се случи утрово во скопската населба Автокоманда, кога патничко моторно возило „пежо 206“ излетало од ...
| | веќе видена | слични
5 копии
3 копии

Голема среќа имал 38 годишниот скопјанец кој утрово со своето возило излета од мостот Автокоманда. Страшна беше сликата на Булеварот, пежото падна на покривот ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии
2 копии

Детали за сообраќајката кај Градска болница Едно лице е задржано на лекување во ГОБ „Св. Наум Охридски“ по вчерашната сообраќајна несреќа која се случи околу ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Најголема опасност според медицинските лица, претставува зголемената концентрација на ПМ 2.5 честички во воздухот, а загадувањето од шумските пожари се смета и ...
сите 106 | | | веќе видена

Неодамнешните случаи со загрозување деца во Скопје и во Велес укажуваат на потребата за покажување поголема емпатија и грижа, како и за обрнување поголемо ...
сите 43 | | | веќе видена

ОБЈАВЕНО ПИСМОТО НА УНГАРСКИОТ ПРЕМИЕР АДРЕСИРАНО ДО ПРЕТСЕДАТЕЛOT НА ЕВРОПСКИОТ СОВЕТ, ШАРЛ МИШЕЛ Писмото е резултат на неодамнешните посети на унгарскиот ...
сите 119 | | | веќе видена

Американската компанија за кибер безбедност „CrowdStrike“ од вчера е познато име од погрешни причини, откако неуспешното ажурирање на софтверот предизвика ...
сите 140 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Со Хонда удрила во 8 годишен пешак

Од:
До кого (е-маил):
Порака: