Просветна инспекција ја бара лиценцата за вештак за урбанизам на Грчев

Инспектори од просветна инспекција ја барале лиценцата за вештак за урбанизам на Мирослав Грчев. Грчев вели дека инсепкцијата е поврзана со ТНТ, случајот на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Политиката не може да се меша со историјата, ниту нешто да смени. За да се гради пријателство и добри односи, треба да се изгради и пријателски амбиент. Ако ...
сите 121 | | | веќе видена

Мене ми се потребни влезните информации од извештајот, за да можам мирно да спијам и слободно да ја донесам и оправдам одлуката, без разлика дали е оставка и ...
сите 271 | | | веќе видена

Приведениот напаѓач на универзитетот во Русија, Тимур Бекмансуров објавил долго, детално објаснување за неговата подготовка за нападот, во кое тој тврди дека ...
сите 64 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Бујар Османи за време на посетата на Њујорк во рамките на неговото учество на 76 заседание на Генералното Собрание, го посети ...
сите 141 | | | веќе видена

Верувам дека преку дијалог и разговор заедно, можеме да бидеме повеќе од помош, отколку како во минатото пред 10-15 години, кога лидерите беа поодалечени. ...
сите 124 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Просветна инспекција ја бара лиценцата за вештак за урбанизам на Грчев

Од:
До кого (е-маил):
Порака: