Меси не може да биде лидер!


Репрезентацијата на Аргентина е дел од годинашното издание на Копа Америка, но фудбалерот на Барселона го пропушти првиот натпревар од групната фаза поради ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Аргентина без никакви проблеми се справи со Боливија уште пред да стапне на теренот Лионел Меси, натпревар на кој "гаучосите" го решија прашањето околу ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Германската метеоролошка служба предупредува декавикендов може да се очекуваат обилни врнежи од дожд во областите кои веќе беа погодени од големи поплави. Се ...
сите 363 | | | веќе видена

Некогаш специјален јавен обвинител, денеска затвореник - Катица Јанева е спроведена во „Идризово“на отслужување на седумгодишна затворска казна за случајот ...
сите 99 | | | веќе видена

Целта поради која го носиме законот за работни односи со кој се дефинира дека недела е ден за одмор се работниците и работничките права. Работниците се ...
сите 101 | | | веќе видена

Продолжуваме со европеизација на С. Македонија, а кога ЕУ ќе реши да ни испорача почеток на преговори, бидејќи тоа го заслужуваме, можат да ни се јават, објави ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Меси не може да биде лидер!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: