Домодедово: Слободен влез за терористи?

Рускиот претседател Дмитриј Медведев разреши висок припадник од транспортната милиција од Министерството за внатрешни работи, поради пропусти на службите за ...
| | веќе видена | слични

По терористичкиот напад на московскиот аеродром Домодедово Рускиот претседател Дмитриј Медведев го разрешил началникот на транспортната милиција во Централниот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Знамиња та низ цела Русија се спуштени на половина копје во знак на жалост за загинатите во завчерашниот терористички напад на московскиот аеродром Домодедово. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Влезот на Алијанса за Албанците во Влада и повторно коалиција со СДСМ и ДУИ има три главни цели кои треба да ги исполнат надежите на Ковачевски и Ахмети за ...
сите 381 | | | веќе видена

Дали во Алтернатива ќе се разговара за останување или напуштање на владината коалиција ќе се знае откако ќе завршат преговорите меѓу СДСМ и Алијанса за ...
сите 179 | | | веќе видена

Криминалот на Димитар Ковачевски и Али Ахмети и високите владини функционери од Македонија направија најкорумпирана држава, велат во партиското соопштение од ...
сите 82 | | | веќе видена

Вчера во 12.29 часот во СВР Скопје било пријавено дека во 12.15 и во 12.25 часот на бул.„Александар Македонски“ во Скопје, двајца малолетници од Скопје биле ...
сите 347 | | | веќе видена

Најдобриот тенисер во светот Новак Ѓоковиќ е често напаѓан од страна на јавноста поради неговото однесување на теренот, а често знае бесот да го истури на ...
сите 274 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски ја поистоветува со естрада најавената можна нова владина коалиција со приклучување на Алијансата за Албанците и ...
сите 424 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Домодедово: Слободен влез за терористи?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: