Раиола открива што следи за Ибрахимовиќ, и тоа сигурно не е Манчестер

2 копии

Фудбалерот на Јунајтед, Мајкл Керик го продолжи договорот со клубот на уште една година, потврди легендата на клубот, Пади Креранд. Се уште нема официјална ...
| | веќе видена | слични

Прв кој го критикуваше изборот на раководството беше Ерик Кантона, а не требаше долго и Кин да го каже своето мислење. „Воопшто не ми се допаѓа, многу ми е ...
| | веќе видена | слични

Златан Ибрахимовиќ е се подалеку од трансфер во Манчестер јунајтед, а се поблиску до Милан, пренесуваат италијанските медиуми. Неговиот менаџер Мино Раиола ги ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Англиските таблоиди со голем интензитет најавуваат дека Златан Ибрахимовиќ ќе биде едно од првите и огромни засилувања на Жозе Мурињо кој вчера и официјално ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Бројни медиуми ширум Европа наголемо шпекулираат дека трансферот на Златан Ибрахимовиќ во Манчестер јунајтед е завршена работа. Така не мисли оној кој е ...
| | веќе видена | слични

Навивачите на Милан утрово неможеа да добијат поубава вест. Како што пренесува „Газето дело Спорт“, синоќа во Милан е одржен состанок меѓу спортскиот директор ...
| | веќе видена | слични

Останато

Две лица се повредени во сообраќајната несреќа на булеварот 8-ми Септември во близина на спортскиот центар Борис Трајковски. Според информациите од МВР за ...
сите 306 | | | веќе видена

Белгискиот премиер Александар де Кро најави денес дека Белгија ќе побара од Украина објаснување за извештаите според кои пушки добиени од Белгија украинските ...
сите 162 | | | веќе видена

Владата ја доби Предлог-иницијативата за устави измени од Министерството за правда и таа ќе биде разгледана на некоја од наредните седници, информираат за МИА ...
сите 90 | | | веќе видена

Стопанската комора за енергетика е на став дека ЕВН и Регулаторната Комисија го осиромашуваат народот на, како што велат, монополски рекетарски начин. ...
сите 104 | | | веќе видена

Министерот за здравство Фатмир Меџити денеска најави дека покрај разрешување на организациските директори во Клиничкиот центар во Скопје, медицинските ...
сите 121 | | | веќе видена

Охрид, 5. јуни 2023 (ИНПРЕС) – Периодов продолжува константниот раст на нивото на водата во Охридското Езеро, но и понатаму е под просекот за овој период од ...
сите 181 | | | веќе видена

Косовскиот премиер, Албин Курти ќе ги прими денеска специјалниот пратеник на Европската унија за дијалогот меѓу Косово и Србија, Мирослав Лајчак и заменикот ...
сите 295 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Раиола открива што следи за Ибрахимовиќ, и тоа сигурно не е Манчестер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: