Ибрахимовиќ: Иднината е веќе напишана


2 копии
2 копии

Шпанија | Жозе Мурињо сака на Олд Трафорд да го донесе спортскиот директор на Севиља, Мончи кој вчера ја известил управата на „Андалузијците“ дека заминува... ...
| | веќе видена | слични

Двајцата стандардни членови на првиот состав наводно по одлука на Мурињо се ставени на трансфер листата. Жозе Мурињо дојде и се чини дека на „Олд Трафорд“ веќе ...
| | веќе видена | слични

Британските медиуми вчера објавија дека прв што ќе си замине од "Олд Трафорд" ќе биде Хуан Мата. Веднаш по него, најверојатно кон излезната врата ќе тргне ...
| | веќе видена | слични

Жозе Мурињо веќе е нов менаџер на Манчестер Јунајтед, а пред него е доста работа што се однесува до подготовката на екипата за новата сезона во која ќе треба ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Поранешниот почесен конзул на Република Македонија во Хрватска, на сѝоцијалните мрежи гои честита изборот на новата ректорка на универзитетот Св Кирил и ...
сите 65 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски, денеска, на покана на турските власти, во Анкара присуствуваше на свечена церемонија на стапување на должност на претседателот ...
сите 287 | | | веќе видена

Холандскиот експерт за Балканот и екс дипломат во регионов Раиниер Јаарсма смета дека последната анкета на ИПИС (Институт за политички истражувања Скопје на ...
сите 407 | | | веќе видена

Тепачка меѓу повеќе лица се случила доцна синоќа во скопското село Волково, информираат од МВР. Според информациите, вчера во 23.45 часот било пријавено дека ...
сите 268 | | | веќе видена

Мала машина во срцето приклучена на батерии или живот на батерии. Вака Боре Минов, член на Здружението „Храбро срце“ во видео разговор за МИА го опишува ...
сите 121 | | | веќе видена

Неуспехот да се смири ситуацијата на северот на Косово ќе има негативни последици, а Европската унија е подготвена да спроведе решителни мерки во оваа прилика, ...
сите 608 | | | веќе видена

Народот јасно гледа дека состојбата е неподнослива со уништената економија, доста е од националните предавства и порази кои што ги организира и во континуитет ...
сите 133 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Согласно податоците за движењето на цените на берзата HUPX во Унгарија за 2 јуни просечната часовна цена на еден мегават час ...
сите 63 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ибрахимовиќ: Иднината е веќе напишана

Од:
До кого (е-маил):
Порака: