Стојановски солиден во новиот пораз на Ривер Андора


Фенербахче претрпе пораз во големото финале на Евролигата од екипата на ЦСКА Москва, но избраниците на Жељко Обрадовиќ вечерва на најдобар можен начин ...
| | веќе видена | слични

По загубата на финалето во Евролигата, турскиот тим се врати на домашните мечеви Откако загубија од ЦСКА Москва, Фенербахче продолжи со настапите во турскиот ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Фенербахче беше на прагот за освојување на титулата во Евролигата, но во финалето турскиот клуб за кој настапува Перо Антиќ беше поразен од ЦСКА по серијата ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Денеска сме во посета на Гевгелија на Денот на пожарникарите, драго ми е што градоначалникот, локалната самоуправа, пратеничката од Гевгелија успееја во ...
сите 466 | | | веќе видена

Талат Џафери е најдобриот претседател што додега го имал законодавниот дом - тврди неговиот заменик Горан Мисовски. Одговарајќи на новинарски прашања не сакаше ...
сите 303 | | | веќе видена

Вработените во градинките ќе добијат цели плати за времето поминато во штрајк. Ова е епилогот по долгите преговори помеѓу СОНК и МТСП. Денес, МТСП и СОНК ги ...
сите 348 | | | веќе видена

Се враќа довербата на граѓаните во штедењето во домашната валута, денарот. Ова секако дека е резултат и на фактот што првата монетарна куќа во земјава, ...
сите 172 | | | веќе видена

Државната комисија за спречување на корупцијата (ДКСК) денеска ќе ја одржи 68. седница преку платформата Зум. На дневен ред, како што стои во соопштението од ...
сите 51 | | | веќе видена

Во јуни неочекувам Македонија да добие датум, за жал. Затоа што Бугарија се гледа дека ја има добро научено и ја повторува лекцијата од сервилноста на ...
сите 29 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Стојановски солиден во новиот пораз на Ривер Андора

Од:
До кого (е-маил):
Порака: