ЦРНА САБОТА ВО СКОПЈЕ: Тешка сообраќајка во Кисела Вода, двајца загинати!!!


Двајца загинати во сообраќајна несреќа во скоспката населба Кисела Вода. Несреќата се случила околу 17:30 часот кај Основното училиште „Круме Кепески“ помеѓу ...
| | веќе видена | слични

Дваесетиосум годишниот совозач на мотор марка „Suzuki“ со иницијали Е. М. од општината Челиќ, го загуби својот живот во сообраќајна несреќа на пат помеѓу ...
| | веќе видена | слични
12 копии
2 копии
2 копии

Во сообраќајна несреќа утринава загина 79 годишен пешак од Гостивар. Трагедијата се случила околу 6 часот на улица Беличица пред мостот на реката Вардар во ...
| | веќе видена | слични

79 годишен пешак од Гостивар починал утрово во тешка сообраќајна несреќа ,која се случила во близина на мостот на Вардар кај населбата Циглана. ...
| | веќе видена | слични

Во групата „Ѕид на сообраќајниот срам“ на Фејсбук беа објавени фотографии кои покажуваат дека крадците на делови од автомобили повторно оперираат низ Скопје. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Подобро сите да стиснеме заби два месеци, со цел секој да може да има приход, отколку да се доведе во прашање генералната исплата на платите. Вака лидерот на ...
сите 567 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа се регистрирани 18 нови случаи на коронавирус во земјата, објави министерот за здравство Венко Филипче на својот Фејсбук профил. Тој ...
сите 557 | | | веќе видена

Нова герила акција, овој пат пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ. Пред „белата палата“ во Центарот на Скопје се појави Компас на кој стрелките се насочени кон ЕУ и ...
сите 134 | | | веќе видена

Земјава најверојатно во јуни ќе ги стартува преговорите со Европската Унија. Во интервјуто за Фактор, претседателот на СДСМ, Зоран Заев, зборуваше за тоа какви ...
сите 399 | | | веќе видена

Граѓаните се загрижени бидејќи Владата нема јасен план и стратегија за справување со економскмите последици како резултат на пандемијата на коронавирусот, ...
сите 127 | | | веќе видена

Една од жртвите е 31 годишен скопјанец. Нови 18 заразени во државата. Министерот Филипче предупредува дека бројките на заразени и жртви ќе растат. Директорката ...
сите 299 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЦРНА САБОТА ВО СКОПЈЕ: Тешка сообраќајка во Кисела Вода, двајца загинати!!!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: