Канада со зголемен трговски дефицит

7 копии
2 копии

​Многу експерти веќе во последните неколку години го предупредуваат светот дека следи нова криза. Овие тврдења глвано се усмерени кон американскиот долар и ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
6 копии

Останато

Дојде во Гостивар, нервозно ме нападна, ме навредуваше се посрамоти и си отиде. Министерот кој потпиша македонски пасоши на балкански нарко босови, а нема за ...
сите 215 | | | веќе видена

Италија има моќен почеток на Европското првенство, а најголем виновник за тоа е Роберто Манчини кој создаде тим во фантастичен дух, Азурите делуваат како ...
сите 101 | | | веќе видена

ПРОВОКАЦИИ ОД БУГАРИЈА, ВЛАДАТА ВЕЛИ ТОА Е ПРОТИВ ДОБРОСОСЕДСТВОТО Целата историска наука во Македонија се заснова на лаги и фалсификат, изјави проф. Кирил ...
сите 283 | | | веќе видена

Бидејќи Општина Охрид, Општона Струга, нити пак Министерството з атранспорт и врски не ги објавија јавно краткотрајните договори за закуп на плажи на ...
сите 79 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Канада со зголемен трговски дефицит

Од:
До кого (е-маил):
Порака: