Кикс на Манчестер Јунајтед, Реал и ПСЖ во следната фаза на ЛШ

Нови победи за Реал Мадрид и ПСЖ во 5то коло во фудбалската ЛШ со кои го заверија пласманот во осминафиналето во елитното европско натпреварување. Убедлив ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

-Останките ќе бидат донесени в петок и преку организиран државен протокол ќе им бидат предадени на семејствата во нивните домови. Ова е информација што ја ...
сите 478 | | | веќе видена

-Значи Владата не ги прифати мерките на Филипче за задолжителна вакцинација на лекарите и вработените во администрација!!!Да појасниме, со вакцинацијата се ...
сите 271 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 121 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Организаторот на доделувањето на Златната топка, за момент сакаше да ја избрка жена му на Лионел Меси, Анонела додека се сликаа со децата, но, фудбалерот не го ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кикс на Манчестер Јунајтед, Реал и ПСЖ во следната фаза на ЛШ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: