Србинот знае како да ја „купи“ публиката: Ноле зборуваше кинески (ВИДЕО)


2 копии

Светскиот рекет број 1, Новак Ѓоковиќ, го освои турнирот во Шангај по финалната победа на Жо Вилфирд Цонга со 2:0. На доделувањето на трофејот, водителот му ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Останато

Директорката на Националната агенција за европски образовни програми и мобилност, Лидија Димова, во гостувањето во „Стадион“ на Канал 77, рече дека ...
сите 360 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев прими делегација на Сојузот на борците, предводена од претседателот на главниот одбор на сојузот, Никола Стојаноски, придружуван од ...
сите 152 | | | веќе видена

Состанотот на Заедничката мешовита комисија заврши со минимален напредок, е размислувањето на Бугарија откако таму се вратија членовите од бугарска страна во ...
сите 455 | | | веќе видена

Во град во источна Кина, властите започнаа експериментална програма за вакцинација против коронавирус, иако вакцината не ја помина последната фаза од ...
сите 142 | | | веќе видена

Следната недела во земјава треба да пристигне пратката од 4.000 брзи ковид тестови. Пет компании чии тестови имаат зелено светло од СЗО се во игра за од нив да ...
сите 74 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Србинот знае како да ја „купи“ публиката: Ноле зборуваше кинески (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: