Се распаѓа стратегијата на СДСМ за фабрикување на лаги

СДСМ и соросовите медиуми измислија дека премиерот Никола Груевски бил во Прилеп на народен собир во црквата Свети Димитрија, а настанот потфрлил затоа што ...
| | веќе видена | слични

Останато

Со усвојувањето на Законот за попис на населението се создадени нормативните услови да се реализира оваа важна статистичка операција после 19 години, објави ...
сите 386 | | | веќе видена

Поранешниот претседател на САД, Доналд Трамп, вчера ја напушти Белата куќа давајќи ветување на американскиот народ во кое кажа „ние ќе се вратиме“. Но, тој ...
сите 132 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски и потпретседателот на партијата Александар Николоски, денеска во Загреб имаа средба со премиерот на Република ...
сите 225 | | | веќе видена

Сопственик на угостителски објект во Дебар заработи кривина пријава поради постоење основано сомнение за сторено казниво дело „непостапување според здравствени ...
сите 277 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се распаѓа стратегијата на СДСМ за фабрикување на лаги

Од:
До кого (е-маил):
Порака: