Распишан тендер за изградба на патот Кочани-Делчево


Останато

Додека џебовите на власта се полнат, брутално се осиромашува народот, истата таа власт која се богати, го осиромашува народот, рече лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, ...
сите 619 | | | веќе видена

Не се очекува нов силен бран на КОВИД-19 и оптоварување на болниците, но не се исклучува ни можноста вакцината да биде задолжителна, иако засега не се ...
сите 119 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска ја предводеше владината делегација и заедно со вицепремиерот задолжен за економски прашања Фатмир Битиќи, со министерката за труд ...
сите 232 | | | веќе видена

Д-р. Нико Беќаровски од Клиниката за токсикологија, објави статус на неговиот профил на Фејсбук преку кој се осврна околу последните поскапувања на нафтените ...
сите 55 | | | веќе видена

СДСМ пред вас ја претставува најдобрата кадровска и програмска понуда која гарантирано обезбедува напредок, развој, подобар живот на општините и на земјата и ...
сите 362 | | | веќе видена

„Панцирите“ се дел од фудбалската елита долги години, меѓутоа покажаа голема некултура на гостувањето во Скопје со тоа што оставија вистински неред зад себе. ...
сите 78 | | | веќе видена

Разговори за поддршка иднина во Љубодраг и Ново село. Одиме секаде и имаме образ да зборуваме со секого. Граѓаните заслужуваат услови за живот својствени за ...
сите 51 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Распишан тендер за изградба на патот Кочани-Делчево

Од:
До кого (е-маил):
Порака: