Финансиката полиција влезе во просториите на улица Перо Наков б.б.

2 копии

Полициски екипи ги блокираа влезовите на Националната телевизија „ А1“ пред околу три часа и ја затворија главната капија. Во моментов сите вработени во „А1“ ...
| | веќе видена | слични
2 копии

А1 Телевизија е под полициска опсада. Повеќе десетици полицајци со неколку полициски возила и џипови, доцна попладнево ја блокираа А1 Телевизија и не ...
| | веќе видена | слични

Скопје - Министерството за внатрешни работи постапува по барање за асистенција од страна на финансиската полиција и управата за јавни приходи, за контрола на ...
| | веќе видена | слични

Се почнало откако финасиската полиција влегла во контрола на фирми кои се регистрирани на иста адреса на која е и телевизијата. Вработените велат дека не им ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

-Значи Владата не ги прифати мерките на Филипче за задолжителна вакцинација на лекарите и вработените во администрација!!!Да појасниме, со вакцинацијата се ...
сите 271 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 121 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Мохамед Салах игра во фантастична форма оваа сезона и е еден од фудбалерите кои се во најдобра форма во последните неколку месеци. Англија Многу прав крена ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Финансиката полиција влезе во просториите на улица Перо Наков б.б.

Од:
До кого (е-маил):
Порака: