Камбијасо ги спаси Интер и Бенитез

Со погодокот од пенал на Вејн Руни Манчестер Јунајтед обезбеди победа во дуелот со британскиот конкурент, тимот на Селтик. Манчестер ја имаше иницијативата во ...
| | веќе видена | слични

Со високи 6-1 Валенсија ја докажа фаворитската улога во дуелот со турскиот претставник. Победата шпанскиот клуб ја обезбеди уште во првиот дел обезбеди сигурно ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
2 копии

Интер и Пандев во осминафинале По 5.коло од првата фаза на Лигата на шампиони, пласман во осминафиналето од групите од А до Д обезбедија Интер, Тотенхем, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

-Значи Владата не ги прифати мерките на Филипче за задолжителна вакцинација на лекарите и вработените во администрација!!!Да појасниме, со вакцинацијата се ...
сите 271 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 121 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Мохамед Салах игра во фантастична форма оваа сезона и е еден од фудбалерите кои се во најдобра форма во последните неколку месеци. Англија Многу прав крена ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Камбијасо ги спаси Интер и Бенитез

Од:
До кого (е-маил):
Порака: