Родик - идиотот Стифлер од Американска пита

Роже Федерер ги урна надежите на британската публика за големо славје, откако супериорно со 6-4, 6-2 славеше над нивниот миленик Енди Мареј во дуелот од ...
| | веќе видена | слични

Многу полесно од очекувањата Роже Федерер во 2. коло од Б-групата на АТП-финалето во Лондон го совлада Енди Мари со 6:4 и 6:2 после еден час и 17 минути игра. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

-Значи Владата не ги прифати мерките на Филипче за задолжителна вакцинација на лекарите и вработените во администрација!!!Да појасниме, со вакцинацијата се ...
сите 271 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 121 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Мохамед Салах игра во фантастична форма оваа сезона и е еден од фудбалерите кои се во најдобра форма во последните неколку месеци. Англија Многу прав крена ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Родик - идиотот Стифлер од Американска пита

Од:
До кого (е-маил):
Порака: