Најдобрата Yo Mama шега на сите времиња (видео)Останато

Сопственикот на компанијата „Беса транс“, Беким Хаџиу, изрази сочувство на семејствата на жртвите од сообраќајката во која 45 лица ги загубија животите. „Овие ...
сите 704 | | | веќе видена

Во исчекување на окрупнување на парламентарното мнозинство, во владејачката СДСМ почна постапката за кандидирање за претседател на партијата, откако ...
сите 427 | | | веќе видена

– Истражувавме и изминативе два-три дена и ќе предложиме една нова мерка до Владата, а тоа е посебна стимулација за матичните лекари. Односно, матичните лекари ...
сите 432 | | | веќе видена

Државниот јавен обвините, Љубимир Јовески, на вчерашната прес-конфернеција со бугарските обвинители во Скопје, рече дека се обезбедуваат и други докази, а се ...
сите 414 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Бујар Османи, на денешната прес конференција истакна дека денеска ќе контактира со семејствата на лицата кои загинаа во ...
сите 227 | | | веќе видена

Во спомен на жртвите на автопатот Струма кои го загубија животот во несреќата на автобусот на Беса Транс, бугарскиот д-р Димитар Ленков нуди двете држави ...
сите 434 | | | веќе видена

Фудбалската федерација на Македонија објави снимка од реакциите на челниците на федерацијата кои заедно во канцеларија ја гледаа ждрепката за баражите за ...
сите 221 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Најдобрата Yo Mama шега на сите времиња (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: