Камери на патиштата: Проверете сами каде има застој и подолго чекање


2 копии

СОСТОЈБА: Сообраќајот на сите државни патишта се одвива по наместа влажни коловози. НОРМАЛИЗИРАН СООБРАЌАЈ: Патниот правец Тетово – Попова Шапка е исчистен и ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Кај село Порој во прекин е регионалниот пат Тетово – Јажинце, а како алтернативни патни правци се користат: Тетово – Требош – Џепчиште и Желино – Шемшево – ...
| | веќе видена | слични
15 копии
4 копии
7 копии
повеќе

Останато

Од ВМРО-ДПМНЕ велат дека ќе почекаат да видат каков ќе биде развојот на преговорите во следните денови откако вчера партискиот лидер Христијан Мицкоски рече ...
сите 685 | | | веќе видена

Гневните и тажни демонстранти во Бејрут во вторникот ги прочитаа имињата на 171 лице загинати во експлозијата на тамошното пристаниште, која минатата недела ...
сите 604 | | | веќе видена

Во Чаир в петок ќе се одржи уште еден протест против поскапувањето на струјата, односно измената на тарифите што ја одобри Регулаторната комисија за енергетика ...
сите 299 | | | веќе видена

Читам вести каде што СДСМ брифираат дека нивниот Стево ќе им даде мандат да преговараат, противуставно, за да врати што го направија Претседател и впрочем на ...
сите 171 | | | веќе видена

Засега нема одлука за воведување на ПЦР тестови за граѓанитекои транзитираат низ Македонија.На денешниот состанок на Комисијата за заразни болести беше ...
сите 168 | | | веќе видена

Седумдесет и седумгодишна жителка на Делчево е хоспитализирана откако по направените тестирања кај неа е утврдено присуство на Ковид-19. Ова денеска го потврди ...
сите 810 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Камери на патиштата: Проверете сами каде има застој и подолго чекање

Од:
До кого (е-маил):
Порака: