Груевски згрозен од брат Љубе

Бев згрозен кога ја видов снимката, но не сакам да кажам ништо лошо за господинот Бошкоски. Тој прави толку многу постапки што се лоши за него и мислам дека ...
| | веќе видена | слични

Љубе ја призна изјавата со која го терети Јохан Тарчуловски, а се амнестира себеси од било каква одговорност. Изјавата не е спорна, но лут е затоа што Сител ја ...
| | веќе видена | слични

Александар Даштевски од Обединети за Македонија денска во  основен суд Скопје 1 поднесе кривична пријава против новинарите на Сител телевизија, Драган Павловиќ ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

-Значи Владата не ги прифати мерките на Филипче за задолжителна вакцинација на лекарите и вработените во администрација!!!Да појасниме, со вакцинацијата се ...
сите 271 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 121 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Мохамед Салах игра во фантастична форма оваа сезона и е еден од фудбалерите кои се во најдобра форма во последните неколку месеци. Англија Многу прав крена ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Груевски згрозен од брат Љубе

Од:
До кого (е-маил):
Порака: