Героски за интервјуто на Црвенковски: Очекував малку повеќе


7 копии

Поранешниот премиер, шеф на државата и лидер на СДСМ, Бранко Црвенковски во синоќешното интервју на Телма телевизија целосно го маргинализираше актуелниот ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Главниот стратег на опозицијата Бранко Героски со експлицитен став по гостувањето на Бранко Црвенковски во емисијата „Топ тема“ на Телма. Героски вели дека ...
| | веќе видена | слични

Останато

Израелската армија ја гранатираше територијата на Либан во знак на одмазда откако беа истрелани ракети нејзината територија кон Израел. „Шест ракети беа ...
сите 624 | | | веќе видена

Генералниот секретар на СДСМ Љупчо Николовски во гостување во Тема на денот на Сител телевизија истакна дека отсликувањето на вредностите на СДСМ е пресликано ...
сите 368 | | | веќе видена

Претседателот на државата, Стево Пендаровски вели дека доколку Законот за легализација на дивоградбите по втор пат биде донесен од страна на пратениците тој ќе ...
сите 290 | | | веќе видена

Немало крвава престрелка во Ченто со убиени, туку сообраќајна незгода. Со вакво објаснување, доцна вечерва излезе МВР, а откако десетина портали објавија дека ...
сите 64 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Героски за интервјуто на Црвенковски: Очекував малку повеќе

Од:
До кого (е-маил):
Порака: