Чарлиз Терон ќе ја игра Леди Ди во нов филм?

2 копии
2 копии
2 копии

Минск Венецуелскиот претседател Уго Чавес потпиша со украинскиот колега Виктор Јанукович договор во енергетската област, дозволувајќи и на Украина да ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Египетската царина пронашла во багажот на еден патник најскапо месо на светот, откако во пакетот со мелено месо било откриено злато вредно 43 700 долари. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Приведениот напаѓач на универзитетот во Русија, Тимур Бекмансуров објавил долго, детално објаснување за неговата подготовка за нападот, во кое тој тврди дека ...
сите 64 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев повторно со брилијантна изјава, овој пат тој изјави дека и во Македонија за време на Втората светска војна имало лица кои биле соработници ...
сите 96 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Бујар Османи за време на посетата на Њујорк во рамките на неговото учество на 76 заседание на Генералното Собрание, го посети ...
сите 141 | | | веќе видена

Од општина Тетово тврдат дека тие немале никаква одговорност во оперативната фаза на градбата на модуларната болница која изгоре на 8-ми септември при што ...
сите 188 | | | веќе видена

Верувам дека преку дијалог и разговор заедно, можеме да бидеме повеќе од помош, отколку како во минатото пред 10-15 години, кога лидерите беа поодалечени. ...
сите 133 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Чарлиз Терон ќе ја игра Леди Ди во нов филм?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: