Вие ќе бидете љубоморен на животот на Џеј Алварез по гледањето на ова видео


Оваа видео од 2015 досега е неверојатно. Џеј Алварез е машки модел кој го поминува своето слободно време патувајќи низ светот, скокајки од авиони, дружејки се со прекрасни жени, сурфајки, и се се случува на екстремни авантури. Тоа е живот кој многу момци го посакуваат, но малкумина имаат храброст да излезат и да пробаат да го остварат.
| | веќе видена | слични

Останато

Постојат и лични причини зошто Катица го напиша тоа фамозно писмо со кое го ополномоштува републичкото обвинителство да ги преземе предметите, со тоа два од ...
сите 212 | | | веќе видена

 Долгорочните односи може да бидат погубни за вашата сексуална желба и задоволство. Сексуалните проблеми влијаат на една третина од младите и средовечните ...
сите 24 | | | веќе видена

На својот Твитер профил, премиерот Зоран Заев објави линк до извадок од документарниот филм на Би-Би-Си за креаторите на лажни вести од Велес. Заев пишува: ...
сите 42 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вие ќе бидете љубоморен на животот на Џеј Алварез по гледањето на ова видео

Од:
До кого (е-маил):
Порака: