СДСМ ја објави 19та бомба од Битола


Објавувањето на прислушуваниот разговор кој покажува дека министерката Гордана Јанкулоска реагира на мојот избор за продекан на Факултетот за безбедност само ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Власта организирала луѓе да гласаат по неколку пати и договарала бркање на оние кои не сакале да гласаат, а договарала и лустрација на судија кој и пречел, ...
| | веќе видена | слични

Криминалите и лошиот рејтинг на битолскиот градоначалник Владимир Талески, изборните нерегуларности, партиските вработувања и притисоци врз приватни фирми, но ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за здравство, Венко Филипче, на социјалните мрежи објави дека денеска остварил средба со семејството на Верица, младата девојка што трагично го ...
сите 253 | | | веќе видена

Кривичниот суд му определи притвор на Сашо Мијалков, кој му е одреден се до започнување на издржување на казната затвор. На поранешниот помошник-министер во ...
сите 157 | | | веќе видена

Одлуката за суспензија на деталните урбанистички планови лежи во рацете на советниците, односно, Советот на Општина Центар дециден е градоначалникот Саша ...
сите 215 | | | веќе видена

Кафулињата и рестораните да останат затворени, а полицисикиот час од 20 часот да продолжи да важи. Комисијата за заштита од заразни болести смета дека ...
сите 315 | | | веќе видена

Во вечерашното издание на дебатната емисија на ТВ Клан гостуваше претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски кој зборуваше за политичката ситуација во ...
сите 139 | | | веќе видена

Пратеничката на СДСМ, која позитивна на Ковид-19 дојде во Собранието да гласа за антикризните мерки, Бисера Костадиновска Стојчевска, во емисијата „24 анализа“ ...
сите 102 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СДСМ ја објави 19та бомба од Битола

Од:
До кого (е-маил):
Порака: