Кинезите со една Груевски со друга цена за автопатите.Кој лаже ?!


6 копии

Граѓаните на Република Македонија треба да се горди на овој проект. Се градат два автопатишта во делот на државата каде што никогаш немало автопатишта, што ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Криминалот за кој обвини вчера опозицијата, а се однесува за наводно „најголем финансиски и корупциски скандал во Македонија и во регионот во кој е инволвиран ...
| | веќе видена | слични

Со реакција на разговорите, кои вчера ги објави лидерот на СДСМ, Зоран Заев, се јави министерот за транспорт и врски Миле Јанакиески кој, како што тврди Заев, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во Куманово досега се регистирани 85 случаи на заболени лица од коронавирус. Само во текот на вчерашниот ден се забележани 23 нови случаи. Општина Куманово ...
сите 785 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 192 | | | веќе видена

Европската унија подготвува економски план за развој на земјите од Западен Балкан што ќе биде претставен на Самитот ЕУ-Западен Балкан што треба да се одржи во ...
сите 229 | | | веќе видена

Адмиралот Џејмс Фого, командант на Здружената команда на НАТО во Неапол, и посака добредојде на нашата земја. -Ми претставува голема чест да и посакам ...
сите 325 | | | веќе видена

За Стопанската Комора на Северо-Западна Македонија (СКСЗМ) неприфатлива е одлуката за ограничување на движењето на граѓаните на Куманово во текот на целиот ...
сите 212 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Скопје до Основниот кривичен суд Скопје достави предлози за издавање казнени налози во висина од по 2 000 евра за вкупно 44 лица ...
сите 280 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кинезите со една Груевски со друга цена за автопатите.Кој лаже ?!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: